במחלקת הגינון של תדביר פועלים צוותי עבודה מקצועיים בפיקוחו של מוטי חסון אשר מלווה כל פרויקט החל משיקום נקודתי של גינות ועד להקמת גינות חדשות. שירותי אחזקת הגינון בתדביר ניתנים ללקוחות מוסדיים ופרטיים ומתבצעים על בסיס חודשי קבוע.

 

אצלנו בתדביר "רצון הלקוח מעל הכל" ולכן אנו עושים את כל המאמצים על מנת להעניק לכם בדיוק את שירותי הגינון שאתם רוצים וצריכים בין אם אתם לקוחות פרטיים ובין אם אתם לקוחות מוסדיים. על מנת לקבל תוצאות אשר תואמות את רצון הלקוחות וצרכיהם דרושה מיומנות רבה. החל בבחינת סוג וטיב האדמה, בבחירת סוג השיחים והעצים והתאמתם לאקלים ולאופי המקום.

 

התהליך אינו מסתיים רק בתכנון הראשוני של הגינה, זו רק ההתחלה.

 

על מנת שהצמחים והעצים ששתלנו יגדלו ויפרחו כראוי יש להשקותם בזמנים ובכמויות שונות. חשוב לגזום אותם מעת לעת, על מנת לשמור על מראה נקי, מסודר ומעוצב, ולגרום להתחדשות צמיחתם וגדילתם. אולי תתפלאו לשמוע, אבל בעולם הצומח יש לא מעט מחלות שכמה מהן קטלניות ביותר, אך אם יודעים לזהותן בזמן, יש דרכים רבות לרפא אותן. על כן יש צורך במעקב מקצועי אחר הצמחים והעצים. בנוסף יש לבצע ריסוס וניקוש נגד "עשבים רעים" בזמנים מסוימים בשנה על מנת להפחית ולמנוע את השתלטותם על שטח הגינה ועל הצמחים.

 

ומה עם השקיה?

מערכות השקיה הן דבר חשוב ביותר, בעיקר ללקוחות מוסדיים כגון מפעלים, בתי מלון ומשרדים שונים, מפני ששטחי הגינון הם נרחבים ועל ידי לחיצת כפתור אחת או הוראה מראש למערכת ההשקיה, הפעולה מתבצעת באופן אוטומטי. כך אין נזקים של חוסר/עודף בהשקיה ושטח הגינון נראה תמיד מטופח וכל זאת ללא כל מאמץ מיותר. בעזרת הידע והמקצועיות שלנו תוכלו לקבל את הפתרונות המושלמים לכל הרצונות והצרכים שלכם וליהנות משירות ללא פשרות ואחריות מתמדת.

 

התקשרו עכשיו לתדביר ונציג מטעמנו יגיע עד אליכם למפגש היכרות ללא כל התחייבות.

עבודות גינון

צרו איתנו קשר:

שלח

שם

*

פרטיך התקבלו בהצלחה!

תוכן ההודעה

טלפון

*

אימייל

*

 

תדביר

 

נייד: 052-8149750 \ 054-2211422
משרד: 04-6991195

פקס: 1534-6991195
דוא"ל: 
info@tadbir.co.il
כתובתנו: מושב כרם בן זימרה,

ד.נ. מרום הגליל 13815

חפשו אותנו בפייסבוק

בניית אתרים - Codenet

שלח

שם

*

פרטיך התקבלו בהצלחה!

תוכן ההודעה

טלפון

*

אימייל

*

צרו איתנו קשר: