הדברת יונים

יונה היא סוג של ציפור המשתייכת למשפחת היוניים. יש 318 מינים של יונים והן חיות בטבע 4-5 שנים בממוצע. יונים החיות בערים ובסביבת בני אדם לא עפות יותר מ-20 ק"מ ביום ולכן שכיח מאוד לפגוש אותן במקומות הקינון. יחד עם זאת, יונים ידועות בתור נשאיות ומפיצות של מחלות בקרב אנשים ובעלי חיים. מרבית המחלות מופצות על ידי הלשלשת והן כוללות בין היתר גם את דלקת המוח, סלמונה ואורינתוזיס. בנוסף, יונים נעקצות לעיתים קרובות על ידי טפילים כגון פרעושים, כינים, קרציות, יתושים ועוד. המשמעות היא סיכון גבוה להפצת מחלות תלויות וקטור דרך היונים עצמן. מומלץ להדביר ולהרחיק את היונים לצמיתות תוך שימוש בשיטות יעילות ומוכחות.

 

מה ההבדל בין הדברת יונים להרחקת יונים?

הרחקה של יונים מבוססת על תכנון בנייה, חסימה ושימוש בדוקרנים. אמצעים אלו מאפשרים להרחיק את היונים לצמיתות והם יעילים בשילוב פעולות תחזוקה וניקיון. מנגד, הדברת יונים תלויה בחומרי הדברה הכוללים רעלים. מטרת חומר ההדברה היא לגרום לירידה בטמפרטורת הגוף של היונה ואחת מתופעות הלוואי היא איבוד יכולת התעופה. יש לציין כי החוק בישראל אינו מתיר פגיעה ביונים על ידי אנשים פרטיים, חברות פרטיות או רשויות שאינם מחזיקים ברישיון הנדרש. פגיעה זו היא עבירה על חוק צער בעלי חיים וברוב המקרים היא אינה הכרחית.

 

טיפול יעיל ביונים מתחיל אצלנו

אנחנו בחברת תדביר נשמח להמליץ לכם על שיטות הגיוניות ויעילות עבור הדברת יונים. צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו ובואו לשמוע על הרחקה אפקטיבית של יונים. בין אם אתם חוששים מיונים או סובלים מנוכחות של עופות ליד הבית, הגינה או המשק, בחברת תדביר ימצאו את הפתרון האידיאלי עבורכם.

 

 

עוד בנושא:

 

 

הרחקת יונים

על הרחקת יונים

יונים מהוות מטרד קשה מאוד הן בבתים פרטיים והן במוסדות ציבוריים. הן מקננות בחלונות, בגגות ובפתחים שונים בהם יש מזון...

 

קרא עוד

 

 

מחלות המועברות על ידי יונים לאדם

היונים אהודות על בני האדם ומסמלות אהבה ושלום, אך מנגד במציאות היומיומית הן מהוות מטרד וגורמות לנזקים כבדים מאוד...

 

קרא עוד

 

 

צרו איתנו קשר:

שלח

שם

*

פרטיך התקבלו בהצלחה!

תוכן ההודעה

טלפון

*

אימייל

*

 

תדביר

 

נייד: 052-8149750 \ 054-2211422
משרד: 04-6991195

פקס: 1534-6991195
דוא"ל: 
info@tadbir.co.il
כתובתנו: מושב כרם בן זימרה,

ד.נ. מרום הגליל 13815

חפשו אותנו בפייסבוק

בניית אתרים - Codenet

שלח

שם

*

פרטיך התקבלו בהצלחה!

תוכן ההודעה

טלפון

*

אימייל

*

צרו איתנו קשר: