לכידת נחשים

המאפיין העיקרי של לכידת נחשים הוא הזמנת שירות בשעת חירום. בניגוד לסוגים אחרים של הדברה או הרחקת מזיקים, נחשים המופיעים בפתאומיות בתוך הבית, בחצר או בעסק מחייבים לכידה מיידית. אין דרך להתכונן מראש ובצורה הרמטית ללכידה של זוחלים מן הסוג הזה. הצורך בלכידה קיים אצל כל מי שחי בקרבת שטחים פתוחים, מדשאות ועוד. בנוסף, יש הרבה ערים בישראל בהם נחשים נוטים לצאת מתוך מקומות המסתור כאשר מזג האוויר משתנה או מתחלף. הצורך בהזמנת השירות הוא קריטי היות ולא ניתן ללכוד נחש באופן עצמאי. במילים אחרות, הדרך היחידה להתמודד עם הופעת נחשים היא להזמין מדביר מנוסה ומקצועי.

 

כיצד מתבצעת לכידת נחשים?

היתקלות בנחש בטבע לא דומה ללכידה בתוך הבית או הגינה. כל עוד הנחש נמצא בסביבת המחיה הטבעית שלו, אין טעם להיבהל ורצוי פשוט להתרחק מהמקום בזהירות. לעומת זאת, הימצאות נחשים באיזורי המגורים מחייבת טיפול מהיר ולכידה מקצועית. ראשית, יש להתקשר באופן מיידי ללוכד המחזיק בתעודות הדרושות. הלוכד מכיר את כל סוגי הנחשים והוא יכול לזהות אותם לפי אורך הגוף, הצבעים ומאפיינים אחרים. השיטה הבסיסית ללכידה היא הסחת דעתו של הנחש באמצעות מקל. לאחר מכן הלוכד מרים את זנבו של הנחש כך שחלקו הקדמי עדיין נמצא על הקרקע, מעביר את המקל מתחת לגופו כדי לאפשר לו להתלפף ומכניס את הנחש לתוך שק ייעודי. נחש מפחד מבני אדם ולכן השאיפה היא לא לגרום לתקיפה.

 

מרחיקים את הנחש עבורכם

אנחנו בחברת תדביר יכולים לבצע לכידת נחשים בצורה המהירה והבטוחה ביותר. צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, ותוכלו להזמין לוכד עם ניסיון מעשי ומיומנות גבוהה.

 

 

 

לכידת נחשים

איך נימנע בפגעי נחשים בסביבתנו

הנחשים המסוכנים המצויים בארץ ישראל הם: הצפע הארצישראלי, האפעה המגוון, צפע החרמון, שרף עין גדי, הפתן השחור, שפיפון הנגב, שני מיני העכן ושני המינים של תלום...

 

קרא עוד

 

 

קובץ כללי התנהגות במקרה של הכשת נחש- להורדה

עוד בנושא:

לכידת נחש צפע על ידי תדביר

 

צרו איתנו קשר:

שלח

שם

*

פרטיך התקבלו בהצלחה!

תוכן ההודעה

טלפון

*

אימייל

*

 

תדביר

 

נייד: 052-8149750 \ 054-2211422
משרד: 04-6991195

פקס: 1534-6991195
דוא"ל: 
info@tadbir.co.il
כתובתנו: מושב כרם בן זימרה,

ד.נ. מרום הגליל 13815

חפשו אותנו בפייסבוק

בניית אתרים - Codenet

שלח

שם

*

פרטיך התקבלו בהצלחה!

תוכן ההודעה

טלפון

*

אימייל

*

צרו איתנו קשר: