הדברת מזיקים - עם תדביר

הצורך בהדברת מזיקים קיים בקרב לקוחות פרטיים, בעלי עסקים, אנשי מקצוע בתחום החקלאות ועוד. מזיקים יכולים להיכנס אל חלל המגורים באופן בלתי צפוי ולפגוע באיכות החיים. הם נפוצים כל עונות השנה וניתן להתמודד איתם באופן יעיל רק באמצעות הדברה. המטרה של ההדברה היא להרחיק, לצמצם ולהרוג מזיקים הכוללים יצורים מכל המחלקות הטקסונומיות. חומרי ההדברה המסורתיים כוללים רעלים ובשנים האחרונות התפתחו שיטות המבוססות גם על חומרים ידידותיים ואקולוגיים. היום כבר אין סיבה לחיות עם המזיקים ואפשר לבצע הדברה יעילה.

 

הרחקת מזיקים לצמיתות

שירות הדברה מתחיל בהקצאת אנשי מקצוע המזהים את נקודות התורפה. השירות ניתן על ידי מדבירים המחזיקים ברישיון ובהסמכה מטעם הגופים הרלוונטיים. השירות אידיאלי לקראת מעבר דירה, אחרי שיפוץ וגם בפתיחת עונת הקיץ. שירותי הדברת מזיקים ניתנים במשך 24 שעות ביממה, במקצועיות ובזהירות רבה. כדאי לנצל את הניסיון ואת המקצועיות של המדבירים על מנת לשמוע המלצות על הרחקת מזיקים באופן קבוע. בנוסף, פרויקטים רגישים ומורכבים של הדברה מלווים בהקפדה ושמירה על בריאות הדיירים.

 

אחריות גם אחרי ההדברה

אנחנו בחברת תדביר גאים להציע שירותי הדברת מזיקים בכל רחבי הארץ. צוותי העבודה שלנו עוברים חפיפה ארוכה ובקיאים בכל שיטות ההדברה המתקדמות בעולם. אנו משרתים מגוון גדול של לקוחות ומתחייבים להעניק טיפול חסר פשרות. החברה שלנו מאמינה בשיטת הדברה אפקטיבית ויודעת כיצד לשלב את הריסוס מבלי לפגוע בשגרה. בנוסף, יש לנו את היכולת לבצע הדברה תוך מתן אחריות מלאה. איתנו לא תישארו לבד גם הרבה אחרי שההדברה תסתיים. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם נציגי החברה, לתאם פגישה ללא התחייבות ולקבל הצעת מחיר על הדברה ועבודות גינון ברמה הגבוהה ביותר. 

 

 

עוד בנושא:

 

 

הדברה

שיטות הדברה והרחקת מזיקים

כיום יש מספר שיטות וסוגי הדברה בהן נעשה שימוש, בתדביר אנו משתמשים בחומרים ובשיטות ההדברה המתקדמות ביותר. הרחבנו עבורכם במידע נוסף על שיטות הדברה...

 

קרא עוד

 

 

לחימה במזיקים

לחימה במזיקים אינה רק ביצוע פעולות הדברה תוך שימוש בחומרים כימיים, אלא ממשק המשלב שיטות שונות למניעת והדברת המזיקים...

 

קרא עוד

 

צרו איתנו קשר:

שלח

שם

*

פרטיך התקבלו בהצלחה!

תוכן ההודעה

טלפון

*

אימייל

*

 

תדביר

 

נייד: 052-8149750 \ 054-2211422
משרד: 04-6991195

פקס: 1534-6991195
דוא"ל: 
info@tadbir.co.il
כתובתנו: מושב כרם בן זימרה,

ד.נ. מרום הגליל 13815

חפשו אותנו בפייסבוק

בניית אתרים - Codenet

שלח

שם

*

פרטיך התקבלו בהצלחה!

תוכן ההודעה

טלפון

*

אימייל

*

צרו איתנו קשר: